Tabela
Tabela tarihçesi net olarak bilinmeyen bir malzeme olmakla eş güdümlü İngiltere Kralı Richard’in 1389 senesinde belirli bir bölümde tabela şeklinde yazımlar kullandırdığı bilinmektedir. Günümüzde en çok tanınan Hollywood’daki devasa tabelanın her bir harfinin 9x15m ebatlarında olup 1923 senesinde 21.00$ gibi bir fiyata yapıldığıdır. Daha evvel tabela reklam hedefli değilde yol tabelası ve yönlendirme tabelaları olarak düşünülerek geliştirilmiş ve kullanılmıştır. Ülkemizde tabela 1975 -1980’li senelerde iyi bir reklam aracı olarak benimsenerek yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Tabelalar o vakitler sanatkarlar doğrultusundan fırça sayesinde boya yapılarak hazırlanıyordu. Bu çalışma modellerinden şu vakte kadar gelindiğinde resmen çağ atlayan tabela çalışmaları ve hazırlıkları olmaya başladı.

Modern dizaynlarla kurumsal kimliğinize ve markanıza en ideal olacak şekilde tabela modelleri meydana çıkarıyoruz. En ideal fiyat ve kaliteli tabela modelleri ile markanıza Swot Reklam olarak değer katıyoruz.

Tabela, bundan sonra bugünümüzde bütün sektörlerin ve işletmelerin kullanması gereken esas bir reklam aracı durumuna gelmiştir. İnsanlar tabela vasıtasıyla işletmenizi bulur, tabelanın çalışmalarınıza devamlı olumlu etkisi olur. Marka bilinirliğiniz artar ve insanlar sizi gereksinimleri bulunduğunda nerede bulacaklarını bilirler. Bununla eş güdümlü de işletmeniz vakit içersinde benimsenir ve hizmetinize gereksinim bulunduğunda ziyaret edilirsiniz.

Tabelacı
Bütün iş sektörlerinde bulunduğu gibi tabela sektörü içersinde de, tabelacı kendini geliştirmiş ve tabela tipleri imal etmiştir. Genellikle internetin hayatımıza girdiği günden bu vakte kadar tabela kültürümüz bir hayli değişti ve Dünya’nın her köşesindeki tabela örneklerini görmemize imkân sağladı. Swot Reklam olarak tabelacı arayanların tabela ile alakalı bütün beklentilerini karşılamaktayız. İyi bir tabelacının grafik aşamasından tabelanın meydana çıkış adımına kadar özenle ve ilgiyle davranıp temiz iş çıkarması gerekliliğini biliyor ve her vakit bu yönde büyük bir özenle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Tabela Tasarım
Tabela dizayn çalışmasının mutlaka bilgi ve deney gerektiren işler arasında bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu hususta senesinin deneyimi olan Swot Reklam olarak en güzel tabela dizayn prosedürü ile markanızı harika bir görselliğe kavuşturmak amacıyla var güzümüzle çalışıyoruz. Tabela dizayn çalışmalarımızı görmek amacıyla “Çalışmalarımız” menüsüne tıklayabilirsiniz.

Tabela Fiyatları
Aslında tabela fiyatları amacıyla belli bir fiyat vermek hatalı olabiliyor. Bunun en büyük sebebi tabelanın ebatı olmaktadır. Bunun dışında tabela da sarfedilen renk çeşitliliği, tabelanın türü ve dizayn gibi nedenler da tabela fiyatları konusu ile alakalı belirleyici nedenler arasında olmaktadır.

Tabela Modelleri ve Fiyatları
Tabela modelleri ve fiyatları kavramını belirleyen en mühim neden gece gündüz ışık farkları olmaktadır. Fark edilebilirliği çoğaltmak amacıyla her vakit ışıklı tabela modelleri kullanır. Işıklı tabela fiyatları sarfedilen malzemenin maliyeti ile eş güdümlü başka tabela türlerine oranla %30 yüksek olmaktadır. Diğer tabela modelleri ise ışıksız tabela modelleri şeklinde adlandırılmaktadır..

Tabela Çeşitleri ve Fiyatları
Tabela tipleri arasında ortalama %70 oranda kutu harf kullanılmaktadır. Pleksi kutu harf en çok tercih edilen kutu harf tabela tipleri arasında yer alabilmektadır. Sonrasında paslanmaz kutu harf ve daha sonra alüminyum kutu harf tabela modelleri gelmektedir. Bu tabelaların imalatındaki en mühim vasıtalar lazer kesim ve cnc router kesim makinaları olmaktadır. Neon tabela ve ledli tabela tipleri göze en hoş gelen, en çok ilgi çeken tabelalardır. Hem de son senelerde bilhassa iç mekanlarda gravür oyma tabela reklamın vazgeçilmezi olmuştur. Anadolu’da, daha sakin şehirlere ve şehirler arası yollarda totem tabela tercih edilir. Kalabalık ve iç içe girmiş binaların bulunduğu yerlerde çatı tabelası demode olmuş. Bu tabela türü gene daha sakin bölgelerde tercih edilir olmuştur. Bütün bu ve daha çok tabela modelleri firmamızca imal edilmektedir. Tabela tipleri ve fiyatları konusu ile alakalı bizleri arayıp taleplerinizi bildirdiğinizde sizin amacıyla tabela tipleri arasından en ideal fiyatları sunarız.

Ucuz Tabela Yapımı ve Hızlı Tabela İmalatı
Ucuz tabela yapımı amacıyla Swot Reklam hizmetinizde. Tabela yapımı amacıyla firmamızda tespit edilen bütün ekip çalışanlarımız işinin ehli ve kendi alanında profesyoneldir. Kullandığımız malzemelerin bütünü kaliteli olmasına karşın bu gibi halleri fiyatlarımıza çok çok yansıtmadan siz kıymetli müşterilerimizi her bütçeye ideal olsun diye ucuz tabela avantajlarıyla buluşturuyoruz. Hem de bütün bunların beraberinde süratli tabela imalatı gibi bir nedende tabela yaptırma düşüncesinde olanların tercih sebepleri arasında olmaktadır. Her oluşturulan iş ya da verdiği hizmette bulunduğu gibi tabela imalatı içersinde süratli netice alabilmek bu sektörde başka tabela firmaları arasından ön plana çıkmamızı sağlamıştır. Sizde tabela yaptırma düşüncesindeyseniz yapmış bulunduğumuz çalışmaların tabela örnekleri ve fiyatları ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Fason Tabela
Swot Reklam olarak fason tabela işlerinide en iyi ve süratli şekilde yapmaktayız. Sizden gelen çoklu taleplere göre ideal fiyatlar vererek fason tabela siparişlerinizi hazırlıyoruz.

Yardıma mı İhtyacınız Var?Operatörümüz Müsait